Οι υποψήφιοι του ΠΑΣΟΚ σε 40 δήμους της Αττικής

Σκληρή αναμένεται να είναι η μάχη για το χρίσμα


ΠΟΛΙΤΙΚΗ
17:06
23/06/2010
Οι υποψήφιοι του ΠΑΣΟΚ σε 40 δήμους της Αττικής
loading

Σύμφωνα με στοιχεία που παρουσιάζει η «Ηλεκτρονική Αυτοδιοίκηση» οι υποψήφιοι δήμαρχοι με τη στήριξη του ΠΑΣΟΚ σε 40 δήμους της Αττικής είναι οι….

ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
2. ΖΩΙΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
4. ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
5. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
6. ΦΟΥΛΕΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
7. ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
1. ΚΑΠΛΑΝΗΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ- ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

1. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
2. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
3. ΤΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΛΑΝΟΣ, ΜΑΝΘΟΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Ορφανός Αθανάσιος
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ- ΨΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
3. ΔΙΑΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
4. ΖΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ- ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
3. ΤΣΑΡΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
1. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2. ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

1.ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΜΑΝΙΑΤΟΓΙΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
3.ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
4. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΟΣ

1. ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

1. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΑ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ,
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5. ΜΑΓΚΑΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
6. ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
7. ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8. ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

1. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2. ΚΟΥΡΔΟΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ
4. ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
5. ΣΠΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΛΗΣ (Αντινομάρχης Δυτικής Αττικής)
2.ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ (Αντιδήμαρχος Ελευσίνας)
3.ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (Πρόεδρος ΝΟΕ)
4.ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ (Πρώην Νομάρχης Δυτικής Αττικής)

ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
2. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5. ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6. ΛΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7. ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΓΙΩΤΓΟΣ
8. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΒΑΡΣΑΜΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4. ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
5. ΜΟΥΤΖΑΛΙΑ ΟΛΓΑ
6. ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
8. ΧΡΙΣΤΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

1. ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4. ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΛΥΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. ΠΡΟΒΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1. ΣΟΥΦΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3. ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4. ΚΑΒΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5. ΛΥΤΖΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ
7. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
8. ΜΠΑΜΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ

1. ΖΕΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

1. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΚΑΜΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2. ΗΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΩ

ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΚΑΛΗΣ- Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2. ΓΙΟΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ
3. ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4. ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5. ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
6. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7. ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ- ΠΕΝΤΕΛΗΣ- Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ

1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
2. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

1. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2. ΜΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
3. ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4. ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

1. ΒΑΡΒΟΓΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,
2. ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΤΣΑΝΕΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4. ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,
6. ΧΑΤΖΗΣΑΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΔΗΜΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ- Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. ΔΕΛΕΦΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΑΥΡΟΥ

1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΔΑΜΙΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΡΗΣ
4. ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
6. ΣΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. ΨΥΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

1. ΓΙΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΑΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΣΥΡΡΙΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ
4. ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5. ΤΣΙΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΜΟΥΡΑΦΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1. ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΕΛΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4. ΛΑΛΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ

ΔΗΜΟΣ ΠΕΥΚΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ- Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ- Π. ΨΥΧΙΚΟΥ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ- ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΤΑΚΗΣ,
3. ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4. ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
5. ΜΑΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ,
2. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
5. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ.

ΔΗΜΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

1. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
2. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΦΑΝΗΣ
3. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΦΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Πηγή: Τοπική Αυτοδιοίκηση

ΚΑΝΤΕ LIKE ΣΤΟ NEWSBEAST.GR

Το newsbeast επιλέγει
Το newsbeast προτείνει