21:40
19/02/2011
4
loading

Ο Ολυμπιακός κατάφερε να πάρει τη νίκη στο 91ο λεπτό με τον Τζεμπούρ, ο οποίος έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα από το ύψος της μεγάλης περιοχής. Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση στο Καραΐσκάκη είναι Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 2-1.

Η φάση άρχισε με μαγική σέντρα του Ζαιρί στη καρδιά της μεγάλης περιοχής.

Τα υπόλοιπα γκολ της αναμέτρησης πέτυχαν οι Μιραλάς στο 20ο λεπτό και ο Λέτο στο 58'.

Με το τέλος της αναμέτρησης φίλαθλοι μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο για να αγκαλιάσουν τους παίκτες της ομάδας τους.

ΚΑΝΤΕ LIKE ΣΤΟ NEWSBEAST.GR

4
σχόλια
  1. avatar DIMITRIS

Πραγματικά πρέπει να ντρεπόμαστε που επιτρέπουμε να γίνονται τέτοια πράγματα.γιαυτό πάμε μετά στην Ευρώπη και μας παίζουνε για πλάκα όλοι.το μόνο που μας ενδιαφέρει είναι να πάρουμε τον ΠΑΟ...Πες τε μου ρε Ελληνάρες σε ποια χώρα του πλανήτη παίζουνε μεταξύ βεγγαλικών κ ο διαιτητής κάνει τον Κινέζο; Μπράβο μας αυτό μας αξίζει...

2. avatar DIMITRIS

Πραγματικά θέλω να μου πει κάποιος σε ποια χώρα στον πλανήτη οι παίκτες κάνουν αγώνα μεταξύ βεγγαλικών κ ο διαιτητής συνεχίζει σαν να μην συμβαίνει τίποτα!! Αν ο σκοπός του Ολυμπιακού είναι απλά να παίρνει κάθε ντέρμπι μπράβο τους το πήρανε...απλά πρέπει όλοι μας να ντρεπόμαστε για την κατάντια του ποδοσφαίρου μας...ας ξυπνήσουμε κάποτε πιάσαμε πάτο δεν το καταλάβαμε ακόμη;;;

3. avatar Aimilios

ντρεπομαι που ειμαι ολυμπιακος, το πρωταθλημα το ειχαμε παρει ουτως η αλλως, δεν ητανε αναγκη να χρησιμοποιησουμε τις παλιες γνωστες μεθοδους....
    Ο ολυμπιακος μπορει και χωρις αυτα..

1. avatar rodostown

αιμίλιε συγχαρητήρια για την στάση σου.δυστυχώς όμως υπάρχουν πολλοί ολυμπιακοί που πανηγυρίζουν για την σημερινή νίκη σας.
      όπως επίσης και ο επίσημος ολυμπιακός που δεν είδε τίποτα από όσα συνέβησαν σήμερα .