Συνεχίζεται η αγωνία στον Ατρόμητο για τον αντίπαλο στο Europa League

«Ανοιχτούς λογαριασμούς» για τη ρεβάνς άφησαν Ντουνάισκα Στρέντα και Κρακοβία


ΑΘΛΗΤΙΚΑ
0:55
12/07/2019
Συνεχίζεται η αγωνία στον Ατρόμητο για τον αντίπαλο στο Europa League
loading

«Ανοιχτούς λογαριασμούς» για τη ρεβάνς άφησαν Ντουνάισκα Στρέντα (Σλοβακία) και Κρακοβία (Πολωνία), που αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1 στην έδρα της πρώτης, για τον α΄ προκριματικό γύρο του Europa League. Ο νικητής θα αντιμετωπίσει τον Ατρόμητο στο β΄ γύρο. Όλα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο, με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται στο 40΄ με αυτογκόλ του Κρούζλιακ και τους Σλοβάκους να φτάσουν στην ισοφάριση τέσσερα λεπτά αργότερα, με τον Ντίβκοβιτς.

Τα αποτελέσματα:

Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα)-Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία) 0-2

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)-Τίτογκραντ (Μαυροβούνιο) 4-0

Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ)-Ρέιντζερς (Σκωτία) 0-4

Ζενές Ες (Λουξεμβούργο)-Τομπόλ Κοστανάι (Καζακστάν) 0-0

Μάλμε (Σουηδία)-Μπαλιμένα (Βόρεια Ιρλανδία) 7-0

Μπραν (Νορβηγία)-Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία) 2-2

Ορντάμπασι Σιμκέντ (Καζακστάν)-Τορπέντο Κουτάισι (Γεωργία) 1-0

Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)-Ραντνίτσκι Νις (Σερβία) 2-0

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)-Μούρα (Σλοβενία) 2-0

Ντέμπρετσεν (Ουγγαρία)-Κουκέσι (Αλβανία) 3-0

Κρουσέιντερς (Βόρεια Ιρλανδία)-Β36 (Νησιά Φαρόε) 2-0

Μπρόντμπι (Δανία)-Ίντερ Τούρκου (Φινλανδία) 4-1

Μόλντε (Νορβηγία)-KR (Ισλανδία) 7-1

Ρουζόμπεροκ (Σλοβακία)-Λέφσκι Σόφιας (Βουλγαρία) 0-2

Ακαντέμιγια Πάντεφ (Βόρεια Μακεδονία)-Ζρίνσκι (Βοσνία) 0-3

Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ (Λευκορωσία)-Χιμπέρνιανς (Μάλτα) 1-0

Σπεράντα Νισπορένι (Μολδαβία)-Νέφτσι Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) 0-3

Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία)-Ρίγας FS (Λετονία) 2-3

Ράντνικ Μπιγέλινα (Βοσνία)-Σπαρτάκ Τρνάβα (Σλοβακία) 2-0

Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)-Τσιχούρα Σατσκέρε (Γεωργία) 1-2

Αλασκερτ (Αρμενία)-Μακεντονίγια Σκοπίων (Β. Μακεδονία) 3-1

Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Ενγκορντάνι (Ανδόρα) 6-0

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος) 0-2

Βέντσπιλς (Λετονία)-Τέουτα (Αλβανία) 3-0

Ριτεριάι (Λιθουανία)-Κλάκσβικ (Νησιά Φαρόε) 1-1

Λιεπάγια (Λετονία)-Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία) 1-1

Μπάλτζαν (Μάλτα)-Ντομζάλε (Σλοβενία) 3-4

Λάτσι (Αλβανία)-Χάποελ Μπέερ Σεβά (Ισραήλ) 1-1

Νάρβα Τρανς (Εσθονία)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο) 0-2

Σαμπάιλ (Αζερμπαϊτζάν)-Κραϊόβα (Ρουμανία) 2-3

Πιούνικ (Αρμενία)-Σκούπι (Β. Μακεδονία) 3-3

ΑΕΚ Λάρνακας (Κύπρος)-Πετροκούμπ (Μολδαβία) 1-0

Κόναχς Κουέι (Ουαλία)-Κιλμάρνοκ (Σκωτία) 1-2

Σεντ Πάτρικς (Ιρλανδία)-Νόρκεπινγκ (Σουηδία) 0-2

Αμπερντίν (Σκωτία)-Ροβανιέμι (Φινλανδία) 2-1

Ντουνάισκα Στρέντα (Σλοβακία)-Κρακοβία (Πολωνία) 1-1

Κλίφτονβιλ (Βόρεια Ιρλανδία)-Χάουγκενσουντ (Νορβηγία) 0-1

Σιρόκι Μπρίγεκ (Βοσνία)-Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν) 1-2

Ζέτα (Μαυροβούνιο)-Φέχερβαρ (Ουγγαρία) 1-5

Κουόπιο (Φινλανδία)-Βιτέμπσκ (Λευκορωσία) 2-0

Κορκ (Ιρλανδία)-Προγκρές Νίντερκορν (Λουξεμβούργο) 0-2

Χόνβεντ (Ουγγαρία)-Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία) 3-1

Στεάουα (Ρουμανία)-Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία) 2-0

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Μπάναντς (Αρμενία) 3-0

Γιουρόπα (Γιβραλτάρ)-Λέγκια (Πολωνία) 0-0

Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)-Βαντούζ (Λιχτενστάιν) 23:00

Στιάρναν (Ισλανδία)-Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία) 23:00

ΚΑΝΤΕ LIKE ΣΤΟ NEWSBEAST.GR

Παρακαλούμε περιμένετε ...
Το newsbeast επιλέγει
Το newsbeast προτείνει