Επίθεση με μολότοφ κατά πυροσβεστικού στα Εξάρχεια

Είχε πάει στην περιοχή για να κατασβέσει πυρκαγιά σε Ι.Χ.

Επίθεση με μολότοφ σημειώθηκε πριν από λίγο, εναντίον πυροσβεστικού οχήματος, στην οδό Ανδρέα Μεταξά, στα Εξάρχεια.

Το όχημα είχε βρεθεί στο σημείο για να κατασβέσει πυρκαγιά που είχε προκληθεί από βόμβα μολότοφ σε πολυτελές αυτοκίνητο.

Την ώρα της κατάσβεσης, τρεις νεαροί πλησίασαν το όχημα και έριξαν τις μολότοφ μέσα στην καμπίνα, με αποτέλεσμα να προκληθεί νέα πυρκαγιά.








Η αλεπουδίτσα ξετρυπώνει τις προσφορές
www.alepouditsa.gr

σxόλια αναγνωστών

ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ : 31
  • skygreenplus
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 21:40
    Anarxiko-fasistoaugito-thrisketikofontamentalistomousatoi, apoteloun ton TRKEFALO KERBERO pou molunei tin koinwnia mas, kai logo autis tis xronias molunsis, i koinwnia mas dagkwnei ta panta kai tous pantes, exontas to virus autou tou MEGALOU KINOS!

    50

  • Ανενεργός χρήστης
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 17:18
    Πόσο [..] πρεπει να εισαι για να κάνεις κάτι τέτοιο?

    50

  • punk-metalboy
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 00:42
    ποια κοπροσκυλα το κανανε,να τους πιασουνε ολους,και να πιασουνε και αυτους που τους βαζουνε,αλ...ς,αχρηστοι,μεσα ισοβεια να πατε,[..]

    70

  • Sturmabteilung88
    Τρίτη, 06 Νοεμβρίου 2012, 22:44
    οι ιδιοι π καιγανε και απετρεπαν τα πυροσβεστικα να πανε στην μαρφιν.

    133

  • Θα τρελαθω
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 18:55
    @ Στυρμαβτειλυνγκ
    Σωστος!
    Καποιοι τις κρισιμες μερες,κατασκευαζουν επεισοδεια,και περιεργως ΟΥΔΕΙΣ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ!
    ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!
    40 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ!

    40

  • megaloagroths
    Τρίτη, 06 Νοεμβρίου 2012, 22:25
    μπραβο στα παλικαρια που χτυπανε το συστημα εμπρος στον αγωνα

    315

  • talws
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 00:04
    Το νου σου όμως μη κατέβεις Εξάρχεια με το μεγαλοτρακτερ σου και στο κάψουν

    81

  • megaloagroths
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 10:54
    σαν ποσο μυαλο να θελει για να καταλαβεις οτι το ειπα ειρωνικα

    63

  • talws
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 21:19
    Δεν έχω μυαλό, με έχει ξεμυαλίσει η μαγευτική γοργόνα Λανγκαρντ

    11

  • Θα τρελαθω
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 18:57
    @ megaloagroths
    Το κτυπανε ,η το ενισχυουν?

    21

  • megaloagroths
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 19:53
    φιλε εγω δεν πιστευω σε συνωμοσιες αλλα σε κακομαθημενα παλιοπαιδα που ειναι για πολλες κλωτσιες

    21

  • Θα τρελαθω
    Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2012, 21:28
    @ megaloagroths
    Tοσα χρονια?

    11

  • Θα τρελαθω
    Τρίτη, 06 Νοεμβρίου 2012, 21:34
    Και τι συμπτωση ρε παιδια,μου αυριο ειναι να μαζευτει κοσμος...
    Τι συμπτωση κι αυτη ε?

    41

  • Θα τρελαθω
    Τρίτη, 06 Νοεμβρίου 2012, 21:27
    Πρεζονια η προβοκατορακια?
    Παντως καποιοι ξερουν και τι κομμα ψηφιζουν!
    Η μιση Ελλαδα κατἀυτους ειναι αναρχικοι!
    Να γελας μεχρις δακρυων η να κλαις απο τα γελια?
    Ελπιζω να τους πιασουνε....

    92

  • NewsBit
    Τρίτη, 06 Νοεμβρίου 2012, 20:46
    τους περάσανε για γαύρους...

    45

 
 

 
 
 

follow us on facebook

 
 
 

τελευταία νέα