Ένα μωρό «ξετρέλανε» τον Τσίπρα

Τρυφερές στιγμές στην Πανελλαδική Συνδιάσκεψη του ΣΥΡΙΖΑ

Σε μια κίνηση με ιδιαίτερο συμβολισμό, καθώς ο ΣΥΡΙΖΑ κάνει ένα νέο βήμα στη μετεξέλιξή του, προχώρησε ο Αλέξης Τσίπρας.

Στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, όπου γίνεται η πανελλαδική συνδιάσκεψη του κόμματος, ο Αλέξης Τσίπρας ξεχώρισε από το πλήθος ίσως και τον μικρότερο υποστηρικτή του ΣΥΡΙΖΑ που βρισκόταν εκείνη την ώρα εκεί, ένα μωρό, που πήρε στην αγκαλιά του με ιδιαίτερη τρυφερότητα και χαρά που φαίνεται στο πλατύ χαμόγελο του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ.

Δείτε τις φωτογραφίες










σxόλια αναγνωστών

ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ : 61
  • sleepwalker
    Κυριακή, 02 Δεκεμβρίου 2012, 16:03
    Δεν πολυμετράνε τα αρνητικά σχόλια... Εσείς ρε είστε έτοιμοι να ειρωνευτείτε έτσι και μάθετε ότι ο Τσίπρας σκάλισε τη μύτη του. Αφήστε εμένα να το κάνω. Όντως πολύ αμερικλανιά η φάση με το μωρό.

    11

  • papaki
    Κυριακή, 02 Δεκεμβρίου 2012, 13:00
    Είναι ολοφάνερο ότι είναι δουλειά image makers αυτό.
    Αυτό που πρέπει να σας αηδιάσει είναι ότι πρόκειται για τις ίδιες τακτικές του Ανδρέα, τον οποίο μιμείται ακόμα και στον τρόπο ομιλίας του ο Αλεξάκης (όπως λέγαμε "Γιωργάκης"), που σημαίνει ότι αυτοί που ήθελαν το ΠΑΣΟΚ του Ανδρέα στην εξουσία, προωθούν τώρα τον ΣΥΡΙΖΑ.
    Είμαι 100% βέβαιος ότι μόλις ο ΣΥΡΙΖΑ πιάσει αυτόν τον στόχο, ο Αλεξάκης θα φάει μπότα νούμερο 48 που δε θα ξέρει από που του ήρθε, και θα δείτε κάποιο μεγαλοστέλεγχος του παλιού ΠΑΣΟΚ στην θέση του προέδρου...

    01

  • S.O.A.D. 4
    Κυριακή, 02 Δεκεμβρίου 2012, 12:48
    Όταν μεγαλώσει να δει τι Ελλάδα θα του έχουν αφήσει Τσίπρας και λοιποί της Βουλής.

    92

  • Sturmabteilung88
    Κυριακή, 02 Δεκεμβρίου 2012, 11:20
    αν ηταν σε συγκεντρωση της χ.α θα λεγατε για προσυλητισμο για τους αμυαλους αξεστους χουντικους π δασκαλευουν τα παιδια απο μικρα..τωρα το αρθροα δειχνει χαριτωμενιες...

    73

  • Ανενεργός χρήστης
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 23:18
    καλά αυτή η μάνα του μωρού πού το πήγε το παιδάκι??? μήπως πρέπει να τη συλλάβουν με τη κατηγορία της έκθεσης βρέφους σε κίνδυνο???

    104

  • konsta-ntin
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 22:18
    Πάμε το τραγουδάκι : Άχ κουνελάκι κουνελάκι ξύλο πού θα το φάς

    91

  • Kristin
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 20:11
    Ηθοποιός, σημαίνει φως...

    172

  • kwsths77
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 17:51
    omg. how συγκηνιτικό, how.... amerrrrrikaniko!!!!!!!!!!!

    214

  • FerrariMan
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 17:50
    τι; κραταει ελληνικο μωρο στα χερια του; Πως δεν πηρε κανα πακιστανακι;

    188

  • Ανενεργός χρήστης
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 18:01
    Και να κρατουσε ποια η διαφορα?Οσοι μεγαλωσανε σε σπιτι ανθρωπων δεν διαχωριζουν τα βρεφη σε ελληνικης παραγωγης και ξενης..Κριμα που σκεφτεσαι ετσι...
  • Ανενεργός χρήστης
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 20:19
    ελα εσυ , τραβα να αλλαξεις πανες στο πιτσιρικι του τσιπρα υποτακτικε

    88

  • Ανενεργός χρήστης
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 20:56
    Καλα αντι-εξυπνε εσυ εισαι γνωστος τραγελαφος του σαιτ γι αυτο και δεν ασχολειται κανεις μαζι σου..Οταν πεις κατι αξιο σχολιασμου θα σου απαντησω..Μεχρι τοτε βριζε οσο θες ξερεις και εσυ που καταληγουν γραμμενες οι αποψεις σου...

    57

  • ΑΕΤΟΡΡΑΧΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 20:27
    ΑΥΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΕΣ ΣΤΑ ΣΠΥΡΟ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΜΥΡΤΩΣ!!!!
    "ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΗ" ΚΑΙ ΕΣΥ

    57

  • Ανενεργός χρήστης
    Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2012, 20:47
    Που κολλαει το βρεφος απ το Πακισταν με τον εγκληματια?Μεθυσμενος εισαι?Τρελοι υπαρχουν πολλοι δεν θα κατσω να χασω τον χρονο μου με το ειδος σου...Ναι ανθελληνας ειμαι ζω για να δω την Ελλαδα Πακισταν πες το ποιηματακι σου και τραβα ασχολησου με καποιον αλλο που εχει τα ιδια μυαλα με σενα ασπυνδυλο γιατι εγω δεν εχω την ορεξη σου...

    66

  • Ανδρέας Ηλιοδρομίτης